Hakkımızda | TURYAPI Grup İnşaat

HAKKIMIZDA

İnsan odaklı yaklaşımıyla Türkiye İnşaat piyasasında, 10 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizi kullanarak Okul, Hastane, Konut, inşaatları alanında faaliyet göstermekteyiz.

Bilgi birikimi ve insan kaynağını, topluma ve ülkeye hizmet ve yaşam kalitesini yükseltmek için kurgulayan Turyapı Grup İnşaat; Yeniden yapım, Güçlendirme ve Renovasyon konularında uzmanlaşmıştır.

Turyapı Grup'un ayrı bir heyecan ve şevkle hizmet verdiği İstanbul, Yeniden yapım, Güçlendirme, Renovasyon olarak dikkat çekici projelere imza attığı bir şehir olmaktadır.

Günlük hayatın kalbinin attığı, toplumsal gelişmeyi destekleyen ve ekonomik büyümeye olanak sağlayan projeleriyle önemli kentsel çalışmalara imzasını atmıştır ve atmaya devam edecektir.

Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, kaliteye önem vererek günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek birinci önceliğimizdir.
İnşaat alanında özellikle Depreme karşı güçlendirme ve Renovasyon çalışmalarında geleceği şekillendiren büyük projeleri hayata geçiren Turyapı, aldığı her türlü taahhütü yerine getirerek güven ve memnuniyet tesis etmiştir.

İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olarak, Çevreye ve İnsanlara saygılı, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi veli nimetimiz olarak kabul edip Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Uzmanlığını teknolojik ve çağdaş çözümlerle kurgulayıp, geleceği inşa eden Turyapı Grup geçmişe de sahip çıkma misyonunu daha da ilerilere taşımayı hedeflemektedir. Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamaktayız.

Faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almaktayız.

Çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmekteyiz.

Faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yapmaktayız

Kalite, İSG & Çevre Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamaktayız.